Стівенс склала повноваження чемпіонки US Open, програвши в 1/4 фіналу Севастовій

Анастасія Севастова з Латвії здобула перемогу над американкою Слоун Стівенс у чвертьфіналі заключного в сезоні тенісного турніру серії Grand Slam - Відкритого чемпіонату США (US Open) у Нью-Йорку з загальним призовим фондом $53 млн.

Протистояння за вихід до 1/2 фіналу змагань тривало 1 годину 23 хвилини і завершилося з рахунком 6:2, 6:3 на користь 28-річної Севастової, повідомляє Укрінформ.

25-річна Стівенс, яка перемогла на Відкритому чемпіонаті США торік, склала чемпіонські повноваження.

Путівку у фінал US Open Севастова розіграє з переможницею чвертьфінального матчу між американкою Сереною Вільямс і чешкою ​​Кароліною Плішковою.

Севастова вперше в кар'єрі вийшла до півфіналу турніру серії Grand Slam. Також вона стала першою латвійською тенісисткою, яка досягла такого результату. Раніше її найкращим виступом був вихід до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США (2016, 2017).

Нагадаємо, у четвертому колі Севастова залишила за бортом турніру українку Еліну Світоліну.

Відкритий чемпіонат США завершиться 9 вересня.

На фото: Слоун Стівенс.