Сестри Семеренко виступлять в естафеті у перший день чемпіонату світу з біатлону

Сестри Семеренко виступлять в естафеті у перший день чемпіонату світу з біатлону

Укрінформ
Українські біатлоністки Віта Семеренко і Валя Семеренко стартують на чемпіонаті світу з літнього біатлону 24 серпня зі змішаної естафети.

У перший день чемпіонату світу з літнього біатлону в чеському Нове-Місце відбудуться змішані естафети у дорослих і юніорів. Сестри Семеренко представлятимуть жіночу команду серед дорослих, у складі юніорської команди побіжать Валерія Дмитренко та Анна Кривонос. Про це повідомив старший тренер жіночої команди Андрій Прокунін в коментарі XSPORT.

"Склад жіночої команди на естафету визначався суто за кількістю набраних очок у контрольних тренуваннях. Юніорок ми вибирали за принципом, хто більше готовий до змішаної естафети, а хто - до індивідуальних гонок", - сказав Прокунін.

Серед чоловіків кандидатами на участь в естафеті є Артем Прима і Сергій Семенов, які продемонстрували кращі результати за підсумками контрольних тренувань на зборі в Обертілліасі, у юніорів - Богдан Цимбал та Сергій Телень.

Нагадаємо, 21 серпня жіноча збірна України з біатлону вирушила на чемпіонат світу до Нове-Мєсто зі збору в естонському Отепяя, а чоловіча команда вирушила до Чехії авіарейсом із Києва.

Читайте також: Став відомий склад збірної України на літній чемпіонат світу з біатлону

Змагання чемпіонату світу з літнього біатлону стартують 24 серпня і триватимуть три дні.
24 серпня
13.00 - 14:30. Тренування
19.00. Змішана естафета 2×6 км + 2×7,5 км (жінки/чоловіки)
25 серпня
17:45. Спринт 7,5 км (жінки)
19:45. Спринт 10 км (чоловіки)
26 серпня
16:45. Гонка переслідування 10 км (жінки)
18:30. Гонка переслідування 12,5 км (чоловіки)

Фото: biathlon.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-