"Динамо" перемогло "Славію" і зіграє у плей-офф відбору Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти київського "Динамо" перемогли 14 серпня у повторному матч 3-го раунду відбору Ліги чемпіонів чеську "Славію" (2:0) і здобули право виступати в раунді плей-офф. Перша гра у Празі завершилася з рахунком 1:1.

М'ячі на НСК "Олімпійський" за присутності 39 тисяч 318 глядачів, забили  Беньямін Вербич (11-та хвилина) і Артем Беседін (74).

На матчі працювала польська бригада суддів. Головний арбітр - Даніель Стефанський, лайнсмени - Марцин Бонек та Давид Голіс, четвертий рефері - Збігнєв Добринін.

Нагадаємо, у празькому поєдинку підопічні Олександра Хацкевича втратили перемогу на 90+5 хвилині, пропустивши м'яч з пренальті від Йозефа Гушбауера. В українській команді незадовго до цього (82-а хвилина) відзначився Беньямін Вербич.

Тепер у плей-офф відбору динамівці 21-го та 28 серпня зустрінуться з кращою командою пари "Стандард" (Бельгія) - "Аякс" (Голландія).

"Динамо" - "Славія" / Фото: Багмут Павло. Укрінформ