В стартовому матчі АПЛ «Манчестер Юнайтед» обіграв «Лестер»

За «МЮ» зіграв колишній «гірняк» Фред.

Стартував чемпіонат англійської прем’єр-ліги (АПЛ). В матчі-відкритті «Манчестер Юнайтед» обіграв на своєму полі «Лестер» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«МЮ» дуже швидко вийшов вперед – Погба реалізував пенальті вже на 3-й хвилині. Далі була рівна гра, команди обмінювались моментами і на 83-й хвилині Шоу подвоїв перевагу господарів. У компенсований час Варді один м’яч відіграв. 2:1 – перемога «Манчестер Юнайтед».

В першому турі АПЛ відзначимо також такі матчі: «Ньюкасл» - «Тоттенгем» (11.08, 14:30), «Гаддерсфілд» - «Челсі» (11.08, 17:00), «Ліверпуль» - Вест Гем» (12.08, 15:30), «Арсенал» - «Манчестер Сіті» (12.08, 18:00).