Хачеріді та Шахов допомогли ПАОКу перемогти

Хачеріді та Шахов допомогли ПАОКу перемогти "Спартак" у відборі Ліги чемпіонів УЄФА

Захисники збірної України з футболу Євген Хачеріді та Євген Шахов допомогли грецькому ПАОКу здобути перемогу в матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Євген Хачеріді вийшов у стартовому складі ПАОКа в домашньому поєдинку ПАОКа проти "Спартака" і відіграв весь матч, Євген Шахов увійшов до гри з лави запасних на 84-й хвилині. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Вже на 17-й хвилині поєдинку господарі програвали з рахунком 0:2, але ще до перерви спромоглися відповісти трьома голами. У другій половині зустрічі команди не забивали, хоча гості мали шанс відзначитися з пенальті, який було призначено за порушення правил з боку Хачеріді, але Промес не зміг переграти Пасхалакіса.

ПАОК переміг "Спартак" у матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА з рахунком 3:2.