Плавання: Андрій Говоров – чемпіон Європи

Український плавець виборов «золото» на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У Глазго триває чемпіонат Європи з водних видів спорту. Український плавець Андрій Говоров впевнено переміг у фіналі 50 метрів батерфляєм. Про це повідомляє Укрінформ.

Андрій Говоров, якому належить світовий рекорд на цій дистанції, фінішував у фінальному запливі першим з часом – 22.48. Це рекорд чемпіонатів Європи. Найближчий його переслідувач британець Бенджамін Прауд проплив за 22.78.

На чемпіонаті Європи в Глазго Андрій Говоров виступатиме також на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи з плавання у Глазго українець Михайло Романчук виграв дві медалі – «золото» на 400 м вільним стилем і «срібло» на 1500 м вільним стилем.