Футбол: Зінченко розпочав атаку, яка завершилася голом у ворота

Футбол: Зінченко розпочав атаку, яка завершилася голом у ворота "Ліверпуля"

Гравець збірної України з футболу та "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко взяв участь у поєдинку своєї англійської команди в рамках International Champions Cup-2018.

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті" в матчі проти "Ліверпуля" й провів на полі 66 хвилин. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Поєдинок проходив у передмісті Нью-Йорка - Іст-Рутерфорді й закінчився з рахунком 2:1 на користь підопічних Юргена Клоппа. Саме Зінченко розпочав атаку "Манчестер Сіті", яка завершилася влучним ударом Сане на 57-й хвилині. Проте "Ліверпуль" зусиллями Салаха спочатку вирівняв становище (63-я хвилина), а потім Мане з пенальті (90+4) приніс перемогу "червоним".