Ліга Європи УЄФА: результати жеребкування 3 кваліфікаційного раунду - 23.07.2018 17:30 — Новини Укрінформ
Ліга Європи УЄФА: результати жеребкування 3 кваліфікаційного раунду

Ліга Європи УЄФА: результати жеребкування 3 кваліфікаційного раунду

1317
Ukrinform
Стали відомі результати жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду футбольної Ліги Європи-2018/2019.

Матчі цієї стадії відбудуться 9 і 16 серпня, повідомляє Укрінформ.

Шлях чемпіонів

"Лудогорець" (Болгарія)/"Віді" (Угорщина) - "Зрінські" (Боснія і Герцеговина)/"Валлетта" (Mальта)

"Легія" (Польща)/"Спартак" (Трнава, Словаччина) - "Дюделанж" (Люксембург)/"Дріта" (Косово)

"Сутьєска" (Чорногорія)/"Алашкерт" (Вірменія) - ЧФР (Румунія)/"Мальме" (Швеція)

"Олімпія" (Любляна, Словенія)/"Крузейдерс" (Північна Ірландія) - БАТЕ (Білорусь)/ХІК (Філяндія)

"Шкендія" (Mакедонія)/"Шериф" (Mолдова) - ФК "Санта-Колома" (Aадорра)/"Валюр" (Ісландія)

"Корк Сіті" (Ірландія) - "Селтік" (Шотландія)/"Русенборг" (Норвегія)

"Спартак" (Юрмала, Латвія)/"Ла-Фіоріта" (Сан-Марино) - "Црвена Звезда" (Сербія)/"Судува" (Литва)

"ТНС" (Уельс)/"Лінкольн Ред Імпс" (Гіблалтар) - "Астана" (Казахстан)/"Мідтьюлланд" (Данія)

"Динамо" (Загреб, Хорватія)/"Хапоель" (Беер-Шева, Ізраїль) - АПОЕЛ (Кіпр)/"Флора" (Естонія)

"Торпедо" (Кутаїсі, Грузія)/"Вікінгур" (Фарерські острови) - "Кукес" (Aлбанія)/"Карабах" (Aзербайджан)

Читайте також: Футбол: визначилися пари 3 раунду кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА

Основний шлях

"Тобол" (Kазахстана)/"Пюнік" (Вірменія) - "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль)/"Раднічкі" (Сербія)

"Дунайська Стреда" (Словаччина)/"Динамо" (Мінськ, Білорусь) - "Зеніт" (Росія)

"Аякс" (Голландія)/"Штурм" (Австрія) - "Дандолк" (Ірланія)/АЕК (Ларнака, Кіпр)

"Санкт-Галлен" (Швейцарія)/"Сарпсборг" (Норвегія) - "Рієка" (Хорватія)

"Істанбул ББ" (Туреччина) - "Абердін" (Шотландія)/"Бернлі" (Англія)

"Зоря" (Україна) - "Брага" (Португалія)

"Хапоель" (Хайфа, Ізраїль)/"Хабнарфйордур" (Ісландія) - "Аталанта" (Італія)/"Сараєво" (Боснія і Герцеговина)

"Генк" (Бельгія)/"Тола" (Люксембург) - "Шахтар" (Солігорськ, Білорусь)/"Лех" (Польща)

"Віїторул" (Румунія)/"Вітесс" (Голландія) - ПАОК (Греція)/"Базель" (Швейцарія)

"Нордшелланд" (Данія)/АІК (Швеція) - "Партизан" (Сербія)/"Тракай" (Литва)

"Хайберніан" (Шотландія)/"Астерас" (Греція) - "Мольде" (Норвегія)/"Лячі" (Албанія)

"Хайдук" (Хорватія)/"Славія" (Софія, Болгарія) - "Рудар" (Велення (Словенія)/"Стяуа" (Румунія)

"Севілья" (Іспанія)/"Уйпешт" (Угорщина) - "Жальгіріс" (Литва)/"Вадуц" (Ліхтенштейн)

"Сигма" (Чехія) - "Кайрат" (Казахстан)/"Алкмаар" (Голландія)

"Бальцана" (Мальта)/"Слован" (Братислава, Словаччина) - "Рапід" (Австрія)

"Юргорден" (Швеція)/"Маріуполь" (Україна) - "Вентспілс" (Латвія)/"Бордо" (Франція)

ЦСКА (Софія, Болгарія)/"Адміра" (Австрія) - "Стьярнан" (Ісландія)/"Копенгаген" (Данія)

"Олімпіакос" (Греція) - "Люцерн" (Швейцарія)

"Осієк" (Хорватія)/"Рейнджерс" (Шотландія) - "Чихурі" (Грузія)/"Марібор" (Словенія)

"Гурнік" (Польща)/"Тренчин" (Словаччина) - "Фейеноорд" (Голландія)

"Ягеллонія" (Польща)/"Ріу Аве" (Португалія) - "Гент" (Бельгія)

"Спартак" (Суботіца, Сербія)/"Спарта" (Прага, Чехія) - "Брондбю" (Данія)

"Уфа" (Росія)/"Домжале" (Словенія) - "Гонвед" (Угорщина)/"Прогрес" (Люксембург)

"Б-36" (Фарерські острови)/"Бешикташ" (Тупеччина)  - ЛАСК (Австрія)/"Лиллестрем" (Норвегія)

"Железнічар" (Боснія і Герцеговина)/"Аполлон" (Лімасол, Кіпр) - "Динамо" (Брест, Білорусь)/"Атромітос" (Греція)

"РБ Лейпциг" (Німеччина)/"Гекен" (Швеція) - "Університатя Крайова" (Румунія).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>