"Динамо" усьоме здобуло Суперкубок України з футболу

Футболісти київського "Динамо" обіграли у суботу донецький "Шахтар" (1:0) і стали володарями Суперкубка України 2018 року.

Це вже сьома звитяга столичних футболістів в історії вітчизняних суперкубкових поєдинків, повідомляє Укрінформ.

М'яч на 34-тисячному стадіоні "Чорноморець" в Одесі забив Виталій Буяльський (18-та хвилина).

На 90+6 хвилині у "Динамо" вилучений з поля Микита Бурда, у "Шахтаря" - Ісмаїлі.

"Динамо" усьоме здобуло Суперкубок України з футболу / Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ

У якості головного арбітра зустрічі працював 42-річний харків'янин Костянтин Труханов. Йому допомагали лайнсмени - харків'яни Сергій Беккер та Олег Плужник. Обов'язки четвертого рефері виконував львів'янин Юрій Можаровський, резервного судді - Олег Войтюк (Запоріжжя), спостерігача арбітражу - Ігор Хіблін (Хмельницький).

Нагадаємо, що Суперкубком в Україні володіли лише "Шахтар" та "Динамо".  Команди водинадцяте розіграли трофей між собою. Кияни перемагали шість разів, донеччани - п'ять. Усього ж "Шахтар" є 8-разовим володарем Суперкубка України, а "Динамо" тепер - 7-разовим.