Тур де Франс-2018: Дегенкольб виграв етап до Рубе, ван Авермат збільшив відрив

Німець Йон Дегенкольб вперше в кар'єрі виграв етап на «Тур де Франс».

Триває найпрестижніша багатоденна велогонка «Тур де Франс». Сьогодні відбувся один з ключових етапів цьогорічної гонки – 156 км між Аррасом і Рубе з численними ділянками легендарної дороги з бруківки. Переможцем етапу став німецький велогонщик Йон Дегенкольб з команди Trek-Segafredo. Про це повідомляє Укрінформ.

Другим на етапі фінішував лідер загального заліку представник BMC бельгієць Грег ван Авермат. Цей успіх дозволив ван Авермату збільшити відрив у боротьбі за жовту майку від Герейнта Томаса з команди Sky до 43 секунд. На третє місце піднявся Філіп Жільбер з Quick.

Відзначимо, що чинний чемпіон «Тур де Франс» британець Кріс Фрум з команди Sky піднявся на чотири рядки в генеральній кваліфікації і тепер йде восьмим. Фрум програє ван Авермату 1 хвилину 42 секунди.

Наступного тижня на «Турі» буде одразу три гірських етапи в Альпах, які можуть докорінно змінити ситуацію у боротьбі за перемогу у генеральній класифікації.