Формула-1: Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Франції

Феттель стартуватиме в головній гонці третім.

В Ле-Кастелле триває 8-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Франції. Переможцем кваліфікації став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон. Про це повідомляє Укрінформ.

На відомому автодромі Поль Рікар Гемілтон виборов вже третій поул-позишин в цьому сезоні. Усього ж це 75-й поул в кар’єрі британського пілота і перший на Гран-прі Франції за останні десять років.

Слідом за Гемілтоном завтра стартуватиме його напарник по команді  «Мерседес» Валттері Боттас. З третьої позиції розпочне гонку Себастьян Феттель з «Феррарі». Четвертий та п’ятий час в кваліфікації показали пілоти команди «Ред Булл» - Макс Ферстаппен і Даніель Ріккардо. Кімі Райкконен («Феррарі») – шостий.

Головна гонка Гран-прі Франції відбудеться 24 червня в Ле-Кастелле на автодромі Поль Рікар. Початок о 17:00.