Теніс: Надія Кіченок вийшла у чвертьфінал парного турніру WTA в Іспанії

Другі сіяні українська тенісистка Надія Кіченок і австралійка Анастасія Родіонова пробилися до чвертьфіналу парного турніру Mallorca Open – International, який проходить в Кальвії (Іспанія).

Українсько-австралійський дует у першому раунді переміг американку Даніель Коллінс і Сє Шувей з Тайваню з рахунком 5:7, 6:3, 10:6. Про це повідомляє БТУ.

Матч тривав 1 годину 23 хвилини. У стартовому сеті Кіченок і Родіонова зрівняли рахунок з 2:5, проте все одно програли партію. У другому сеті українка і австралійка оформили три брейки, упустивши один гейм на своїй подачі, а на тайбрейку зробили п'ять міні-брейків проти трьох у суперниць.

В 1/4 фіналу трав’яного турніру на Майорці з призовим фондом $250,000 Надія Кіченок і Анастасія Родіонова зіграють з дуетом Леслі Керхе (Нідерланди)/Лідія Морозова (Білорусь).