Українська легкоатлетка Левченко виборола

Українська легкоатлетка Левченко виборола "золото" на турнірі в Тюбінгені

Українська легкоатлетка Юлія Левченко виграла змагання зі стрибків у висоту на міжнародному турнірі в німецькому місті Тюбінген.

Юлія Левченко, як і шведка Еріка Кінсі, з другої спроби подолала 1,92 м, які й принесли перемогу. Проте на попередній висоті (1,90 м) Кінсі здійснила три стрибки, у той час як українка перший стрибок виконала безпомилково. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Таким чином, за кількістю спроб "золото" на турнірі в Німеччині виборола Юлія Левченко.

Марина Бех із результатом 6,47 м посіла друге місце у стрибках у довжину, Христина Гришутина була третьою (6,43 м), а перемогу святкувала канадійка Крістабель Нетті - 6,60 м.

На іншому турнірі - в Ерувіллі (Франція) - Христина Стуй виграла змагання з бігу на 100 м. У першому колі вона подолала дистанцію за 11,26 с і підтвердила норматив для участі у чемпіонаті Європи, а у фіналі для перемоги їй вистачило 11,41 с.

Наталія Стребкова була другою з бігу на 3000 метрів (9.29,19 хв).

На фото: Ю.Левченко/ua-football.com