Євро-2018 з фехтування: Комащук вийшла до чвертьфіналу, Харлан програла в 1/8 фіналу

У перший день чемпіонату Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) проходять індивідуальні турніри у шаблісток і рапіристів.

Призер Олімпійських ігор і чемпіонатів Європи українка Аліна Комащук, обігравши італійку Ірені Веччі (15:7), дійшла до чвертьфіналу змагань, де поступилася француженці Сесілієї Бердер (8:15), повідомляє Укрінформ.

Олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світу і Європи Ольга Харлан завершила виступ на стадії 1/8 фіналу, програвши румунці Бьянці Паску (10:15).

Кращим серед українських рапіристів став Андрій Погребняк, який дійшов до 1/8 фіналу, де поступився Олександру Чупеничу з Чехії (12:15).

17 червня пройдуть особисті турніри шпажистів і рапіристок, 18 червня - шаблістів і шпажисток.

19 червня відбудуться командні турніри рапіристів і шаблістів, 20 червня - шпажистів і рапіристок, 21 червня - шаблістів і шпажисток.