Ярмоленко відзначився голом за

Ярмоленко відзначився голом за "Боруссію" в благодійному матчі

Атакуючий півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко вдруге поспіль відзначився у товариському поєдинку свого німецького клубу.

Вчора, 17 травня, у благодійному футбольному поєдинку дортмундська "Боруссія" обіграла аматорський "Ванне-Айккель" з рахунком 4:1. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

На 25-й хвилині матчу Андрій Ярмоленко відзначився забитим м’ячем, який став для нього другим поспіль у контрольних зустрічах.

Раніше український форвард відзначився голом у товариському матчі проти "Цвіккау" (4:4). Ярмоленко вийшов у стартовому складі товариського поєдинку "Боруссії" проти представника третьої німецької ліги "Цвіккау" і забив м’яч на 60-й хвилині поєдинку, встановивши проміжний рахунок 2:2. До цього він записав на свій рахунок ще й результативну передачу. Ярмоленко відіграв у цьому поєдинку 61 хвилину.