"Шахтар" виграв чемпіонат України з футболу

Футболісти донецького "Шахтаря" достроково стали чемпіонами України сезону-2017/2018.

Своє одинадцяте "золото" донеччани оформили за тур до закінчення національної першості серед команд Прем'єр-ліги, обігравши в Харкові рівненський "Верес" - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Перемогу "Шахтарю" на стадіоні "Металіст" приніс точний удар Марлоса, який на 5-й хвилині зустрічі реалізував пенальті.

"Шахтар" обіграв "Верес" з рахунком 1:0 / Фото: Мадієвський В'ячеслав. Укрінформ

У паралельних матчах 31-го туру луганська "Зоря" програла київському "Динамо" (0:1) - на 67-й хвилині м'яч забив Беньямін Вербич, а ФК "Маріуполь" і полтавська "Ворскла" обмінялися голами Ігоря Тищенка (52) і Юрія Коломійця (30) відповідно  - 1:1.

У матчі заключного туру Прем'єр-ліги "Шахтар" 19 травня на виїзді зіграє з київським "Динамо", на рахунку якого 15 титулів чемпіонів України.

Результати інших поєдинків туру:

"Зірка" (Кропивницький) - "Карпати" (Львів) - 1:1
голи: Сергій Петров (38-ма хвилина) - Хорхе Карраскаль (48, з пенальті);

"Олімпік" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:0
гол: Сергій Люлька (89 - автогол);

"Сталь" (Кам'янське) - ФК "Олександрія" - 1:2
голи: Мар'ян Мисик (90+1, з пенальті) - Андрій Бацула (75), Андрій Цуріков (77).

Турнірне становище:
перша шістка - "Шахтар" - 75 очок, "Динамо" - 70, "Ворскла" - 46, "Зоря" - 43, "Маріуполь" - 38, "Верес" - 34;
друга шістка - "Олександрія" - 42, "Олімпік" - 36, "Карпати" - 34, "Зірка" - 31, "Сталь" - 26, "Чорноморець" - 26.

На другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі і місця в єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки в Прем'єр-лізі.