Київ втретє приймає марафон Kyiv Euro Marathon

Оновлено
Учасники III Kyiv Euro Marathon, яких зареєструвалося близько двох з половиною тисяч, бігли від НСК "Олімпійський" до Либідської і назад кілька кіл, в залежності від обраної дистанції.

Переможцем марафону (42 км 195 метрів) з результатом 2 години 30 хвилин 20 секунд став Євген Глива, який в суперечці за "золото" випередив Сергія Попова (2:30.53), третій час показав Євген Дербеньов (2:32.17), повідомляє Укрінформ.

У жінок марафон виграла Світлана Станко (2:58.08). Другою фінішувала Ольга Кисіль (3:06.39), третьою - Олена Шевченко (3:19.53).

У напівмарафоні (21 км 97,5 метра) кращими стали Іван Бабарика (1:12.56), Микола Левчик (1:18.31) і Олександр Вікторов (1:18.41).

Першу трійку у жінок склали Тетяна Вилисова (1: 23.22), Ірина Левчик (1:29.57) і Марина Соляк (1:35.41).

Переможцями на дистанції 12 км стали Михайло Богданов (39 хвилин 38 секунд) і Олена Симонок (48.50) на 6 км - Микола Давиденко (19.45) і Анна Іващук (25.13).

Програму спортивної події склали також командна естафета, благодійний і дитячий забіги.

В цьому році старт і фініш проходили на території комплексу (з боку Палацу спорту), однак поза чашею "Олімпійського", оскільки арена готується до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 26 травня.

Переможцям марафону організатори обіцяють грошову винагороду 10 тисяч гривень, напівмарафону - 5 тисяч гривень. За новий рекорд змагань на марафонській дистанції - додатково $1 тис.

Kyiv Euro Marathon 2018 / Фото: Любімов Євген, Укрінформ