"Шахтар" вирвав перемогу над "Зорею" у футбольній Прем'єр-лізі

З рахунком 2:1 завершився 5 травня поєдинок 30-го туру футбольного чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги між лідером першості донецьким "Шахтарем" та луганською "Зорею".

У "гірників" м'ячі на харківському стадіоні "Металіст" забили Факундо Феррейра (20-та хвилина) і  Тайсон (88), у "Зорі" - Юрі (63), повідомляє Укрінформ.

Усі попередні поєдинки туру принесли нічийні результати. Одеський "Чорноморець" та львівські "Карпати" зіграли 1:1. В Одесі відзначилися Євген Смирнов (75-та хвилина) - у господарів; Мар'ян Швед (14) - у гостей. Рівненський "Верес" та полтавська "Ворскла" у Львові м'ячів не забивали - 0:0.

Розпочався 21-й тур учора. Київське "Динамо" на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського не змогло обіграти "Маріуполь" - 1:1. Голи: Віктор Циганков (54, з пенальті) -  Андрій Борячук (15).

У неділю, 6 травня, пройдуть заключні матчі, в яких гратимуть донецький "Олімпік" і кам'янська "Сталь" (початок о 14.00, транслюватиме телеканал "Футбол 1"), ФК "Олександрія" і кропивницька "Зірка" (19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 72 очки (після 30-ти ігор), "Динамо" - 67 (30), "Ворскла" - 45 (30), "Зоря" - 43 (30), "Маріуполь" - 37 (30), "Верес" - 34 (30);

друга шістка - "Олександрія" - 36 (29), "Олімпік" - 33 (29), "Карпати" - 33 (30), "Зірка" - 30 (29), "Чорноморець" - 26 (30), "Сталь" - 23 (29).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.