Мохаммед Салах визнаний кращим гравцем тижня Ліги чемпіонів УЄФА

915
Форвард англійського футбольного клубу "Ліверпуль" Мохаммед Салах визнаний кращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів УЄФА.

За результатами голосування на сайті УЄФА, переможцем у номінації "Кращий гравець тижня" майже одностайно став форвард "Ліверпуля" Мохаммед Салах, який набрав 92% голосів уболівальників.

Єгипетський хавбек Мохаммед Салах відзначився дублем у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти італійської "Роми" (5:2). На 36-й хвилині Саллах відправив м'яч у ліву "дев'ятку", скориставшись рикошетом від каркаса воріт, а перед перервою (45+1) Мохамед помітив, що голкіпер Аліссон далеко вийшов з воріт, і забив "джаллороссі" у правий нижній кут.

Другу позицію у голосуванні посів захисник мадридського футбольного клубу "Реал" Марсело – 8%.

Нагадаємо, повторний поєдинок у півфінальному протистоянні "Роми" і "Ліверпуля" пройде 2 травня на "Олімпіко" в Римі. Фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться на НСК "Олімпійський" в Києві 26 травня.