"Барселона" вдруге виграла Юнацьку лігу УЄФА

Каталонський футбольний клуб "Барселона" вдруге виграв Юнацьку лігу УЄФА.

У фіналі турніру юнацька команда іспанської "Барселони" взяла гору над англійським "Челсі". Каталонці обіграли лондонський клуб з рахунком 3:0 і вдруге стали переможцями Юнацької ліги УЄФА. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Уперше іспанці здобули трофей у 2014 році, коли відбувся дебютний турнір.

Починаючи з півфіналу поєдинки Юнацької ліги УЄФА проходили на стадіоні "Коловре" у швейцарському Ньоні. В 1/2 фіналу "Барселона" здолала "Манчестер Сіті" з рахунком 5:4, а "Челсі" переміг "Порту" з рахунком 5:4.

Нагадаємо, що в змаганні брали участь дві команди з України. Юнаки донецького футбольного клубу "Шахтар" посіли третє місце у групі, а київське "Динамо" в першому ж раунді Шляху чемпіонів країн поступилося італійському "Інтеру".