«Манчестер Юнайтед» обіграв «Тоттенхем» у півфіналі Кубка Англії

У фінальному матчі «МЮ» зустрінеться з переможцем у парі «Челсі» - «Саутгемптон».

В Лондоні на стадіоні «Вемблі» зіграли перший півфінальний матч футбольного Кубку Англії. «Манчестер Юнайтед» обіграв «Тоттенхем» 2:1 і вийшов у фінал.  Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі суперники обмінялись голами. На 11-й хвилині Деле Аллі вивів «Тоттенхем» вперед. Алексіс Санчес зрівняв рахунок на 24-й хвилині.

Далі «Тоттенхем» мав помітну перевагу, але м’яч забив «МЮ». На 62-й хвилині Андер Еррера зробив рахунок 2:1 на користь команди Жозе Моурінью. «МЮ» втримав перевагу і вийшов у фінал.

Другий фіналіст Кубку Англії визначиться завтра, 22 квітня. О 17:00 на «Вемблі» зіграють «Челсі» та «Саутгемптон».