Формула-1: Ріккардо виграв Гран-прі Китаю

Фаворити сезону – Феттель і Гемілтон залишились поза подіумом.

В Шанхаї відбувся третій етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Китаю. Переможцем став пілот команди «Ред Булл» австралієць Даніель Ріккардо. Про це повідомляє Укрінформ.

Кращою в гонці стала команда «Ред Булл», яка провела дуже вдалі піт-стопи, а пілоти відзначились швидкою та агресивною манерою їзди. На 44-у колі Даніель Ріккардо обійшов Валттері Боттаса з «Мерседеса» і фінішував першим. Це шоста перемога Ріккардо на етапах Формули-1. Боттас – другий, а третє місце у пілота «Феррарі» Кімі Райкконена.

Чинний чемпіон Льюїс Гемілтон з «Мерседеса» фінішував четвертим. Також без подіуму залишився лідер сезону Себастьян Феттель з «Феррарі». Наприкінці гонки у нього врізався Макс Ферстаппен з «Ред Буллу» і німець доїхав лише 8-м.

Наступний четвертий етап чемпіонату – Гран-прі Азербайджану відбудеться 27-29 квітня на міській трасі Баку.