Баскетбол: «Дніпро» вдруге переміг «Хімік» в півфіналі плей-офф Суперліги

Рахунок в серії став 2:0 на користь «Дніпра».

Тривають півфінальні серії плей-офф чоловічої баскетбольної Суперліги України. Лише на останніх хвилинах «Дніпро» зумів вирвати перемогу в другому матчі з «Хіміком» 67:62. Про це повідомляє Укрінформ.

Переможець регулярного чемпіонату – «Дніпро» здобув дуже непросту перемогу в другому матчі серії з «Хіміком» з Южного. Господарі майже увесь поєдинок наздоганяли «Хімік», а на останніх хвилинах вони краще відзахищались і зробили кілька важливих влучань. У підсумку, 67:62 на користь «Дніпра».

Найрезультативнішими у переможців стали: Тимофеєнко (17), Глєбов (13), Мішула (12). Кращі у «Хіміка» - Колтер (16) і Аріанс (13).

В неділю, 15 квітня, зіграють третій матч в півфінальній парі «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи». Початок о 16:00. Наразі в серії рахунок 2:0 на користь команди з Черкас.