Новий рекорд Ліги Європи УЄФА: 3 голи за 247 секунд

Австрійський футбольний клуб "Зальцбург" у вчорашньому матчі 1/4 фіналу ліги Європи УЄФА забив три м’ячі протягом 247 секунд і встановив тим самим новий рекорд турніру.

Чвертьфінальний поєдинок ліги Європи УЄФА "Зальцбург" (Австрія) - "Лаціо" (Італія) закінчився з рахунком 4:1. Голи у цьому матчі на свій рахунок записали Мунас Даббур (56-та хвилина), Амаду Хайдара (72), Хі Чан Хван (74), Штефан Лайнер (76) - Чіро Іммобіле (55).

Уперше в історії Ліги Європи УЄФА три м’ячі були забиті протягом 247 секунд – із 72-ї по 76-ту хвилини матчу. Про це повідомляє OptaFranz.

"Зальцбург" за результатами двох матчів (перший - 2:4) пробився до 1/2 фіналу Ліги Європи. Також у півфіналі турніру зіграють "Арсенал", "Марсель" та "Атлетико". Жеребкування 1/2 фіналу Ліги Європи відбудеться 13 квітня в штаб-квартирі УЄФА у Ньйоні (Швейцарія). Поєдинки цієї стадії турніру пройдуть 26 квітня і 3 травня. Фінал 16 травня прийматиме Ліон (Франція).