Жіноча збірна України з футболу розгромила хорваток у відборі на чемпіонат світу

Національна жіноча збірна України з футболу здобула другу перемогу у відбірковому турнірі чемпіонату світу-2019.

У своєму третьому матчі кваліфікації підопічні Володимира Реви на виїзді завдали поразки команді Хорватії - 3:0, повідомляє Укрінформ.

Розгром балканок розпочався після стандарту у виконанні Ольги Басанської на 25-й хвилині, який завершився автоголом хорватки Матеї Бошняк. На останніх хвилинах першого тайму дублем відзначилася Тетяна Козиренко (41, 45+3).

В іншій зустрічі 4-ї відбіркової групи Угорщина програла Швеції - 1:4.

Наступний поєдинок українки проведуть 9 квітня в Данії.

Турнірне становище: Швеція - 9 очок (після 3-х ігор), Україна - 7 (3), Данія - 6 (2), Хорватія - 2 (5), Угорщина - 1 (5).

У фінальний турнір напряму пройдуть тільки переможці семи відбіркових груп. Чотири кращі команди, які посядуть другі місця, розіграють останню путівку в стикових зустрічах.

За звання чемпіона світу влітку 2019 року у Франції посперечаються 24 команди, дев'ять з яких представлятимуть Європу.