Біатлон: Джима виграла

Біатлон: Джима виграла "срібло" на чемпіонаті світу серед військовослужбовців

На 54-му чемпіонаті світу з лижних видів спорту серед військовослужбовців в австрійському Хохфільцені завершився жіночий спринт.

Срібним призером гонки на 7,5 км з двома вогневими рубежами стала олімпійська чемпіонка українка Юлія Джима, поступившись переможниці німкені Францисці Хільдебранд 32,5 секунди, повідомляє Укрінформ.

Ірина Варвинець показала 6-й результат, Марія Кручова - 21-й, Валерія Дмитренко - 22-й.

У чоловічому спринті на 10 км переміг швейцарець Беньямін Вегер.

"Срібло" дісталося Андрію Расторгуєву з Латвії, "бронза" - австрійцю Домініку Ландертінгер.

Кращим серед українських біатлоністів став Руслан Ткаленко, який фінішував на 8-й позиції. Сергій Семенов - 13-й, Артем Прима - 19-й, Артем Тищенко - 44-й.

У командному заліку спринта чоловіча та жіноча збірні України посіли треті місця.

Чемпіонат світу серед військовослужбовців пройде до 8 квітня.