Ліга чемпіонів УЄФА:

Ліга чемпіонів УЄФА: "Барселона" розгромила "Рому", "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті"

У Барселоні і Ліверпулі завершилися чергові поєдинки 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Футболісти "Барселони" з рахунком 4:1 взяли гору над римською "Ромою", а "Ліверпуль" у паралельному матчі розгромив "Манчестер Сіті" - 3:0, повідомляє Укрінформ.

"Барселона" на рідному "Камп Ноу" добилася успіху завдяки двом автоголам капітана "Роми" Даніеле Де Россі (38-ма хвилина) і Константіноса Маноласа (55), ще по м'ячу забили Жерард Піке (59) і Луїс Суарес (89), на що римляни відповіли голом Едіна Джеко (80).

"Ліверпуль" на домашній арені "Енфілд" ще до перерви відправив три м'ячі у ворота "Манчестер Сіті" зусиллями Мохамеда Салаха (12-та хвилина), Алекса Окслейда-Чемберлена (21) і Садіо Мане (31).

Володарі путівок до півфіналу в цих протистояннях визначаться 10 квітня на Олімпійському стадіоні в Римі і арені "Етіхад" в Манчестері.

Решта учасників 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА стануть відомі 11 квітня в матчах "Баварія" - "Севілья" (перша гра 2:1) і "Реал" - "Ювентус" (3:0).

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА 26 травня пройде на НСК "Олімпійський" у Києві.