Баскетбол: «Миколаїв» сенсаційно переміг «Будівельник» на старті плей-офф Суперліги

З перемог розпочали чвертьфінальні серії «Хімік» та «Черкаські Мавпи».

Сьогодні розпочалися чвертьфінальні серії плей-офф чоловічої баскетбольної Суперліги України. З перемог розпочали «Хімік», «Миколаїв» та «Черкаські Мавпи». Про це повідомляє Укрінформ.

В найцікавішому протистоянні чвертьфіналу зійшлися сусіди - «Хімік» з Южного та одеська БІПА. В першому матчі переміг «Хімік» 80:69. Господарі дуже потужно провели четверту чверть і не залишили одеситам жодного шансу. Найрезультативнішими у складі «Хіміка» стали В’ячеслав Петров та Олександр Антипов, які набрали по 15 очок.

«Черкаські Мавпи» розпочали свою серію проти харківської «Політехніки» з розгромної перемоги 128:89. Натомість, столичний «Будівельник» несподівано програв на своєму майданчику «Миколаєву» 63:82. У гостей найбільше очок набрали Кушніров (22) і Тонченко (18).

Завтра, 30 березня стартує ще одна чвертьфінальна пара плей-офф – «Дніпро» на своєму майданчику приймає «Запоріжжя».