Світоліна про поразку в Маямі: З таких матчів виносиш уроки і рухаєшся далі

Перша "ракетка" України і четвертий номер світової класифікації Еліна Світоліна прокоментувала поразку в чвертьфіналі престижного турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Маямі (США) Miami Open-2018.

"Мені було трохи боляче сьогодні, але біль періодично то з'являлася, то зникала. Психологічно я також була то в грі, то вимикалася, не фокусувалася насправді в потрібних моментах на правильних речах, деталях. Моя суперниця - відмінний гравець. Вона не пропускала ці можливості.

Зараз я трохи змінюю свою гру і граю більш агресивно. В цілому вдосконалююсь. Це ж теніс. Це прогрес. У турі у нас так багато тижнів. Ось чому ти не можеш піти від поразок. З таких матчів ти виносиш для себе уроки і рухаєшся далі", - цитує Світоліну БТУ

Нагадаємо, у боротьбі за вихід до 1/2 фіналу турніру WTA Miami Open з призовим фондом $7,973 мільйона Еліна Світоліна поступилася на тайбрейках 5-й "ракетці" світу Олені Остапенко з Латвії з рахунком 6:7 (3:7), 6:7 (5:7).

Далі краща українська тенісистка Еліна Світоліна виступатиме на грунті в Штутгарті вже в кінці квітня.