Хокей: «Донбас» втретє обіграв «Кременчук» у фінальній серії УХЛ

Донецький клуб виграв 5:2 і лідирує в серії до чотирьох перемог 3:1.

В матчі №4 фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги (УХЛ)  «Донбас» обіграв на чужому майданчику «Кременчук» 5:2 і опинився за крок до здобуття чемпіонського титулу. Про це повідомляє Укрінформ.

Після першого періоду здавалось, що «Кременчук» здатен перемогти і в другому матчі фіналу на своєму домашньому майданчику. Господарі були попереду 1:0 після шайби Бойкова у меншості.

Однак, у другому періоді «Донбас» вбив інтригу в зустрічі. Коренчук, Мостовой, Лялька і Коваленко чотири рази поцілили ворота «Кременчука» і остання третина перетворилась у формальність. Підсумковий результат – 5:2 на користь «Донбасу».

Аби стати переможцем плей-офф «Донбасу» достатньо виграти один матч. П’ятий матч фінальної серії зіграють в Дружковці 28 березня.