"Рома" - "Шахтар": текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА між футболістами римської "Роми" та донецького "Шахтаря".

"Рома" (Рим) - "Шахтар" (Донецьк)

1:0

Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 16 березня.

У паралельному матчі "Манчестер Юнайтед" програв "Севільї" - 1:2. У першому поєдинку зафіксована нічия - 0:0. "Севілья" - у чвертьфіналі Ліги чемпіонів!!!

ЛУНАЄ ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! "Шахтар" завершив єврокубковий сезон. За правилом виїзного голу до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА пройшли футболісти "Роми" - 1:2 у Харкові, 1:0 у Римі.

90 - Арбітр додав 4 хвилини до основного часу.

89 - Ель-Шаараві замінив автора вирішального голу у протистоянні Едіна Джеко.

88 - Удар Алана Патрика зі стандарту римляни заблокували.

82 - Хавбек "Шахтаря" Дентіньйо замінив Марлоса.

80 - Факундо Феррейра також отримав "ляпаса" від іспанського арбітра - жовта картка.

79 - "Шахтар" залишився у меншості: червону картку за фол останньої надії отримав Іван Ордець.

! «Рома» закрилась і тепер від «Шахтаря» потрібні якісь нестандартні ходи попереду. Хтось повинен брати гру на себе, але хто? Марлос проводить слабкий матч. Феррейра, Бернард і Тайсон під жорстким пресингом і багато помиляються.

76 - Фреду - жовта картка за зрив контратаки італійців.

74 - Алан Патрик замінив Тараса Степаненка.

71 - Тарас Степаненко отримав попередження за фол проти Дієго Перотті.

67 - Едін Джеко не влучив у ворота "гірників" - удар заблокував Іван Ордець.

!На чужій половині поля «Шахтар» увесь час наштовхується на подвійну стіну з гравців «Роми». До воріт Аліссона потрібно буквально продиратися. При цьому господарі не втрачають нагод атакувати. Наразі у скрутному становищі «гірники» - усе перекрито і жорстка боротьба на кожному клаптику поля.

65 - Заміна у господарів: Жерсон вийшов замість Дженгіза Юндера.

63 - Едін Джеко міг забити другий м'яч, проте "Шахтарю" пощастило - боснійський форвард перекрутив м'яч.

58- Марлос виконав кутовий, подавши м'яч у штрафний майданчик "Роми", але захист римлян виявився готовим до цієї ситуації.

55 - Андрій П'ятов врятував "гірників" після удару Дієго Перотті.

54 - Костас Манолас отримав жовту картку.

! Ракицький і Ордець припускаються жахливого непорозуміння і цього достатньо аби Джеко реалізував вихід один на один з Пятовим. 1:0 - рахунок, який виводить у чвертьфінал «Рому». «Шахтар» змушений активізувати наступ.

52 - ГОООЛ!!! Едін Джеко після розрізної передачі Кевіна Строотмана вивів "Рому" вперед.

49 - Андрій П'ятов виконав штрафний після фолу Дженгіза Юндера.

48 - Раджа Наїнгголан потрапив у положеня "Поза грою".

Гості розпочали другий тайм!

! «Шахтар» відіграв перший тайм впевнено. Коли потрібно, гості збивали темп дрібним пасом. Але при цьому «гірники» розігнали кілька непоганих контратак. Тайсон, Бернард, Фред регулярно створювали проблеми захисту «Роми». А от від Марлоса і Феррейри чекали більшого. «Рома» точно додаватиме після перерви, тому команда Фонсеки має бути до цього готова.

ПЕРЕРВА.

45 - Арбітр додав 1 хвилину до основного часу.

44 - Богдан Бутко розіграв стандарт після фолу Кевіна Строотмана.

40 - Дженгіз Юндер у черговий раз "заліз" в офсайд.

39 - Жовту картку за зрив атаки Тайсона отримав хавбек господарів Алессандро Флоренці.

37 - Дієго Перотті вийшов на вільний простір, пробив з далекої відстані, але м'яч полетів далеко вбік від лівої стійки.

35 - Дженгіз Юндер потрапив в офсайд.

34 - Тайсон заблокував удар Раджи Наїнгголана

31 - Факундо Феррейра обікрав Федеріко Фасіо, але не зміг використати вихід сам на сам з голкіпером "Роми".

28 - Смачний удар Тайсона з 25 метрів - м'яч просвистів на поперечиною воріт римлян.

27 - "Шахтар" подав 5 кутовий у матчі.

! Не дивуйтесь, але «Рома» вирішила грати другим номером. Схоже, що господарі вирішили економити сили і чекати на свій шанс. Тактика зрозуміла – дати загратися супернику і покарати за помилку. Втім, «Шахтар» дуже уважно і просто грає біля власних воріт. Подарунків ніхто римлянам не збирається робити.

22 - Федеріко Фасіо виконав стандарт після фору Факундо Феррейри.

21 - Ісмаїлі нейтралізував дуже небезпечний пас п'ятою у штрафному майданчику українського клубу.

18 - "Шахтар" (Бернард) подав черговий кутовий - небезпеки у воріт "Роми" знову не було.

! «Шахтар» впевненіше тримає м’яч і просто не дозволяє господарям будувати атаки. Дуже активний у «гірників» лівий фланг, де Тайсон, Бернард, Ісмаїлі увесь час намагаються швидко дійти до воріт Аліссона.

13 - Тайсон зіпсував перспективну атаку "Шахтаря", віддавши неточну передачу на Бернарда.

11 - Бернард виконав кутовий.

10 - Алессандро Флоренці після стандарту у виконанні "Шахтаря" ледь не поцілив у власні ворота. "Гірники" подали черговий кутовий.

8 - Марлос виконав кутовий.

6 - Дієго Перотті потрапив в офсайд.

! Перші хвилини для "Шахтаря" можуть стати найважчими в матчі. Тиск повного стадіону, хвилювання і тактика швидкого голу від "Рому" - усе це стане випробуванням для команди Паулу Фонсеки.

6 - "Шахтар" зусиллями Ісмаїлі заробив перший кутовий у матчі.

3 - Кевін Строотман грубо збив Марлоса - арбітр голландцю жовту картку чомусь не показав.

1 - Джеко пробив по воротах "Шахтаря" - Андрій П'ятов врятував "гірників".

Матч розпочався! Господарі розіграли м'яч.

На "Стадіо Олімпіко" пролунав гімн Ліги чемпіонів УЄФА.

13 березня 2018 року. Рим (Італія). Початок о 21.45. Температура повітря +13С.

Ласкаво просимо у Рим на повторний поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому віце-чемпіон італійської Серії А "Рома" на Олімпійському стадіоні прийматиме чемпіонів України футболістів донецького "Шахтаря".

*****

Стартові склади:

"РОМА" - Аліссон, Раджа Наїнгголан, Кевін Строотман, Дієго Перотті, Едін Джеко, Александар Коларов, Даніеле Де Россі, Дженгіз Юндер, Федеріко Фасіо, Алессандро Флоренці, Костас Манолас.

Головний тренер - Еусебіо Ді Франческо.

"ШАХТАР" - Андрій Пятов, Богдан Бутко, Тарас Степаненко, Тайсон, Фред, Бернард, Марлос, Іван Ордець, Факундо Феррейра, Ісмаїлі, Ярослав Ракицький.쀀쀀

АРБІТР - Хесус Хіль Мансано (Іспанія).

**************

У першому матчі в Харкові завдяки голам Факундо Феррейри і Марлоса "Шахтар" здобув вольову перемогу з рахунком 2:1.

Команди втретє грають між собою в єврокубках. На груповому етапі Ліги чемпіонів-2006/07 "Шахтар" вдома взяв гору з мінімальним рахунком, програвши в Римі 0:4. В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів-2010/11 "гірники" розгромили "Рому" з загальним рахунком 6:2. Перший матч в столиці Італії закінчився вольовою перемогою "Шахтаря" - 3:2, а в Донецьку "помаранчево-чорні" забили "джалло-россі" три м'ячі.