АПЛ: «Манчестер Юнайтед» переміг «Ліверпуль»

Команда Жозе Моурінью закріпилась на другому місці.

В центральному матчі 30-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» на своєму полі обіграв «Ліверпуль» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Зважаючи на відрив «Манчестер Сіті», матч між «МЮ» і «Ліверпулем» став фактично битвою за друге місце АПЛ. В першому таймі господарі мали суттєву перевагу, яку втілив у два голи Решфорд.

Гра загострилась на 66-й хвилині після того, як захисник «МЮ» Байї вразив власні ворота і скоротив перевагу своєї команди в рахунку. У подальшому команда Моурінью втримала переможний рахунок 2:1.

«МЮ» закріпився на другому місці АПЛ і скоротив відставання від «Ман Сіті» до 13 очок. Свій матч 30-го туру «Ман Сіті» зіграє 12 березня. Команда Олександра Зінченка їде в гості до «Сток Сіті».