Футбол: 22 тур чемпіонату України стартував з перемоги

Футбол: 22 тур чемпіонату України стартував з перемоги "Ворскли" над "Чорноморцем"

Футболісти полтавської "Ворскли" обіграли у суботу, 3 березня, одеський "Чорноморець" у стартовій грі 22-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги - 2:1.

На засніженому стадіоні імені Олексія Бутовського у Полтаві м'яч у господарів забив Юрій Коломоєць (17-та хвилина); у гостей на 45-й хвилині автогол до свого пасиву записав Євген Зубейко, а у воротах суперніків розписався Фуссені Бамба (79), повідомляє Укрінформ.

На неділю, 4 лютого, заплановані поєдинки "Маріуполя" та донецького "Олімпіка" (початок о 14.00, транслює телеканал "Футбол 1"), кам'янської "Сталі" та рівненського "Вереса" (14.00, "Футбол 2"), київського "Динамо" та луганської "Зорі" (17.00, "2+2"), львівських "Карпат" та донецького "Шахтаря" (19.30, "2+2").

Нагадаємо, перенесений через складні погодні умови матч кропивницької "Зірки" та "Олександрії" відбудеться у вівторок, 6 березня (14.00, "Футбол 2").

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 48 очок (після 21-ї гри), "Динамо" - 42 (21), "Ворскла" - 37 (22), "Зоря" - 33 (21), "Верес" - 29 (21), "Маріуполь" - 29 (21), "Олімпік" - 28 (21), "Олександрія" - 22 (21), "Карпати" - 19 (21), "Зірка" - 18 (21), "Чорноморець" - 18 (22), "Сталь" - 15 (21).