Легка атлетика: Юлія Левченко лише 5-а на зимовому чемпіонаті світу

Чемпіонкою у стрибках у висоту стала Марія Ласіцкене.

В британському Бірмінгемі розпочався чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. В перший день змагань ми чекали на медаль від нашої стрибунки у висоту Юлії Левченко, але вона посіла лише 5-е місце. Про це повідомляє Укрінформ.

Юлія Левченко взяла висоту 1.89 м, а потім тричі не змогла подолати планку на висоті 1.93. У підсумку, Левченко посіла 5-е місце. Зауважимо, що в цьому сезоні Левченко стрибала на 1.97. Інша українська стрибунка Ірина Геращенко, взяла 1.84 і завершила змагання 8-ю.

А чемпіонкою світу стала Марія Ласіцкене, яка, як і решта російських легкоатлетів, виступає в Бірмінгемі в статусі нейтральної спортсменки. Ласіцкене взяла планку на висоті 2.01. «Срібло» у американки Вашті Кеннінгхем (1.93), «бронза» у Алессії Трост з Італії (1.93).

Нагадаємо, Юлія Левченко виграла срібну медаль на літньому чемпіонаті світу-2017 в Лондоні.