Мурзін: Джетер і Герун додали нової енергії баскетбольній збірній України - 27.02.2018 09:20 — Новини Укрінформ
Мурзін: Джетер і Герун додали нової енергії баскетбольній збірній України

1266
Головний тренер збірної України з баскетболу поділився враженнями від другого лютневого матчу кваліфікації чемпіонату світу 2019 року, в якому команда отримала перемогу над збірною Швеції.

"Гра була досить важкою. Команда втомилася після попереднього поєдинку в Латвії і не мала відпочинку. Вирішальною стала наша перевага в другій чверті. Допомогли Пустовий, Кравцов, Бобров та добра гра в захисті. Ми 35 хвилин добре грали в захисті.

Дякую всім хлопцям за ту роботу, яку ми разом провели. Було дуже приємно працювати з таким дружнім колективом. Джетер і Герун додали нової енергії команді. Ми виконали завдання зі здобуття перемог в двох поєдинках. Сподіваємося на подальше підсилення команди. Федерація постійно над цим працює", - цитує Мурзіна прес-служба ФБУ.

Нагадаємо, баскетболісти національної збірної України перемогли 26 лютого команду Швеції у кваліфікації до чемпіонату світу 2019 року. Зустріч у київському Палаці спорту закінчилася з рахунком 77:66 (26:25, 25:7, 9:12, 17:22).

Вирішальні 5-й і 6-й тури першого етапу кваліфікації пройдуть 28 червня та 1 липня нинішнього року.