Норвезька лижниця Бьйорген здобула останнє

Норвезька лижниця Бьйорген здобула останнє "золото" зимових Ігор у Пхьончхані

Олімпіада-2018
На XXIII зимовій Олімпіаді у Пхьончхані (Республіка Корея) розіграли останній, 102-й комплект нагород.

Чемпіонкою Ігор-2018 в лижних гонках на 30 км класичним стилем стала норвежка Маріт Бьйорген, яка подолала марафонську дистанцію за 1 годину 22 хвилини 17,6 секунди, повідомляє Укрінформ.

Другою і третьою фінішували Кріста Пармакоскі з Фінляндії (відставання від лідера 1 хвилина 49,5секунди) і шведка Стіна Нільссон (1 хвилина 58,9 секунди).

Бьйорген поліпшила власний рекорд за кількістю нагород, завойованих на зимових Олімпіадах. Ця медаль стала 15-ю для 37-річної норвежки, яка дебютувала на Олімпіадах в 2002 році в Солт-Лейк-Сіті. На рахунку Бьйорген вісім золотих, чотири срібні і три бронзові олімпійські нагороди.

Українка Тетяна Антипенко посіла 38-е місце серед 47-ти учасниць лижного марафону.