АПЛ: «Ліверпуль» обіграв «Вест Хем» і вийшов на друге місце

«Червоні» здобули 16-у перемогу в сезоні.

Розпочався 28-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). В центральному матчі сьогоднішнього ігрового дня «Ліверпуль» легко здолав «Вест Хем» 4:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«Вест Хем» гідно протримався проти «Ліверпуля» лише перший тайм, в якому пропустив лише один м’яч від Джана. Після перерви господарі ще тричі влучили у ворота лондонців. Відзначились Салах, Фірміно і Мане. Гол у відповідь на рахунку Антоніо.

Після цієї перемоги «Ліверпуль» набрав 57 очок і піднявся на друге місце в АПЛ, випередивши «Манчестер Юнайтед». Від лідера – «Манчестер Сіті» «Червоні» відстають на 15 очок.

Завтра, 25 лютого, відбудеться центральний поєдинок туру – «МЮ» приймає «Челсі». Початок матчу в 16:05. А от лідер чемпіонату завтра зіграє фінальний матч за Кубок ліги проти «Арсеналу».