Світоліна пройшла у півфінал тенісного турніру в Дубаї

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна пройшла у півфінал турніру WTA Premier Dubai Duty Free Tennis Championships в Дубаї (ОАЕ) із загальним призовим фондом 2 млн 623 тис 485 доларів.

У чвертьфінальному поєдинку тенісного турніру в Дубаї Еліна Світоліна здобула перемогу над 48-ю "ракеткою" світу японкою Наомі Осакою. Про це повідомляє btu.org.ua

Поєдинок Еліна Світоліна (Україна, 1) - Наомі Осака (Японія, WC) закінчився з рахунком 6:2, 6;4.

Зі старту зустрічі Світоліна взяла п'ять геймів поспіль, але подала на партію з другої спроби, відігравши два брейкпоінта. Еліні не вдалося скористатися шансом на брейк на початку другого сету, після чого Наомі "під нуль" виграла гейм на подачі українки. Поступаючись 1:4, наша тенісистка записала в свій актив наступні п'ять геймів і оформила путівку до 1/2 фіналу "прем’єра" в Дубаї.

Раніше Світоліна і Осака зустрічалися на корті тричі, тепер рахунок їхніх особистих зустрічей зрівнявся і став 2-2.

У півфіналі Еліна Світоліна зіграє з переможницею матчу Кароліна Плішкова (Чехія) - Анжелік Кербер (Німеччина).