Збірна Норвегії з хокею вперше в історії дійшла до чвертьфіналу Ігор

Олімпіада-2018
Норвезькі хокеїсти вперше у своїй історії вийшли до чвертьфіналу Олімпійських ігор.

Збірна Норвегії з хокею у матчі плей-офф Олімпіади в Пхьончхані (Республіка Корея) перемогла команду Словенії з рахунком 2:1. Про це повідомляє XSPORT.

Незважаючи на втрату одного з ключових форвардів Жига Еглича, словенці відкрили рахунок вже у дебюті першого періоду. Норвежці зрівняли рахунок у третьому періоді. Доля зустрічі вирішувалася в овертаймі, де більш вдалими виявилися норвежці.

У чвертьфіналі Олімпіади-2018 збірна Норвегії зіграє проти команди ОАР, яка пробилася до цієї стадії безпосередньо після групового етапу.

Нагадаємо, 29-річний форвард збірної Словенії з хокею Жига Еглич залишив Олімпіаду-2018 через позитивну допінг-пробу. У його пробі був виявлений препарат фенотерол.