Футбол: гол Циганкова був єдиним у матчі

Футбол: гол Циганкова був єдиним у матчі "Динамо" - "Олімпік"

Мінімальною перемогою футболістов київского "Динамо" над донецким "Олимпиком" (1:0) завершився у неділю 20-й тур чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'яч на столичному НСК "Олімпійський" на 24-й хвилині забив хавбек Віктор Циганков, повідомляє Укрінформ.

"Маріуполь" обіграв у гостях кіровоградську "Зірку" - 3:0. Усі три м'ячі у ворота суперників (на 10-й, 26-й та 57-й хвилинах) відправив форвард маріупольців Андрій Борячук.

Львівські "Карпати" на "Україні" програли луганській "Зорі"  - 0:2. Голи: Олександр Тимчик (55), Юрі (72).

На 34-й хвилині луганчанин Ігор Харатін не реалізував пенальті.

Нагадаємо, у стартовому матчі туру донецкий "Шахтар" у п'ятницю розгромив  одеський "Чорноморець" - 5:0. М'ячі на харківській арені "Металіст" забили Факундо Феррейра (20, 41 хвилини), Марлос (37, 52) та Віктор Коваленко (90). На рахунку Марлоса, крім двох голів, ще й три результативні передачі.

У суботу кам'янська "Сталь" здолала "Олександрію" - 2:0. Гра пройшла на столичній "Оболонь-Арені". М'ячі забили Дмитро Копитов (71 хвилина) та Юрій Климчук (76).

Футболісти "Ворскли" перемогли у Полтаві рівненський "Верес" - 1:0. Гол на рахунку Владислава Кулача, який відзначився на 59-й хвилині.

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 45 очок (після 20-ти ігор), "Динамо" - 42 (19), "Ворскла" - 34 (20), "Зоря" - 30 (20), "Верес" - 26 (20), "Маріуполь" - 26 (19), "Олімпік" - 25 (19), "Олександрія" - 19 (20), "Зірка" - 18 (20), "Чорноморець" - 17 (20), "Сталь" - 15 (20), "Карпати" - 15 (19).

21-й тур пройде 24-25 лютого.

На фото: Віктор Циганков.