9 українців виконали нормативи на чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні

9 українців виконали нормативи на чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні

818
Ukrinform
Завершився головний старт національного зимового сезону - чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

Також 12 лютого сплинув термін IAAF зараховування результатів для відбору на чемпіонат світу у приміщенні багатоборців. Тому Федерація легкої атлетики України нагадала перелік українських атлетів, які виконали нормативи на чемпіонат світу-2018 у приміщенні в Бірмінгемі.

Зараз за нормативами Україна має 9 атлетів на ЧС-2018 у Бірмінгемі - 1 чоловіка і 8 жінок.

Нагадаємо, що у семиборстві та п’ятиборстві відбір здійснює безпосередньо IAAF. 12 учасників у цих дисциплінах комплектуються за наступним принципом: переможець 2017 Combined Events Challenge, 5 найкращих атлетів у світовому топ-листі за підсумками літнього сезону-2017, 5 найкращих атлетів у світовому топ-листі за підсумками зимового сезону-2018, один атлет за запрошенням IAAF.

Читайте також: Легка атлетика: Христина Стуй виконала норматив на чемпіонат світу в приміщенні

У рейтингу сембироців Олексій Кас’янов наразі йде 5-м, отож має право розраховувати на запрошення від міжнародної федерації для участі в чемпіонаті світу. Аліна Шух наразі шоста серед семиборок, отож її шанси на потрапляння на чемпіонат світу "за добиранням" також можна розцінювати як високі.

У жінок нормативи виконали:

Зазначимо, що згідно з критеріями відбору ФЛАУ, укладеними на основі критеріїв відбору IAAF, у більшості дисциплін нормативи зараховуються з 1 січня минулого року до 19 лютого цього року. У кожній дисципліні одну країну може представляти не більше двох атлетів. 

Читайте також: Легка атлетика: Аліна Шух розпочала сезон з перемоги

Чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні пройде у Бірмінгемі (Англія) з 2 по 4 березня.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-