АПЛ:  «Манчестер Сіті» без Зінченка не зміг обіграти «Бернлі»

АПЛ: «Манчестер Сіті» без Зінченка не зміг обіграти «Бернлі»

Команда Гвардіоли сенсаційно втратила очки.

В 26-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» несподівано зіграв внічию з «Бернлі» 1:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Сіті» вчетверте в сезоні втратив очки в матчі АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли зіграла на виїзді внічию 1:1 з «Бернлі». «Ман Сіті» вийшов вперед на 22-й хвилині – відзначився Данило. Однак, гості не втримали перевагу. Гудмундссон зрівняв рахунок на 82-й хвилині.

Українець Олександр Зінченко провів весь матч на лаві запасних. В цьому сезоні Зінченко зіграв за «Ман Сіті» 8 матчів в усіх турнірах.

«Ман Сіті» впевнено лідирує в АПЛ – у команди 69 очок після 26 матчів. У найближчого переслідувача – «Манчестер Юнайтед» 54 очки. Команда Жозе Моурінью сьогодні вдома приймає «Хаддерсфілд».