"Манчестер Юнайтед" перервав нічийну серію в англійській Прем'єр-лізі

Команда Жозе Моурінью на "Гудісон Парк" у Ліверпулі обіграла місцевий "Евертон".

У 22-му турі англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) "Манчестер Юнайтед" на виїзді завдав поразки "Евертону" з рахунком 2:0, перервавши свою триматчеву серію без перемог, повідомляє Укрінформ.

На 57-й хвилині поєдинку гостей вивів уперед Антоні Марсьяль, який на межі штрафного майданчика бездоганно прийняв м'яч після передачі Поля Погби і майстерно пробив у правий кут воріт Джордана Пікфорда. Подвоїв рахунок на 81-й хвилині Джессі Лінгард - ударом з-за меж штрафного майданчика під праву стійку.

Після цієї перемоги манкуніанці набрали 47 очок і повернулися на друге місце турнірної таблиці.

Результати інших матчів понеділка:

"Брайтон" - "Борнмут" - 2:2

"Бернлі" - "Ліверпуль" - 1:2

"Лестер" - "Хаддерсфілд" - 3:0

"Сток Сіті" - "Ньюкасл" - 0:1

Решта матчів 22-го туру АПЛ відбудеться 2-3 січня. Зокрема, лідер чемпіонату "Манчестер Сіті" завтра вдома зіграє з "Вотфордом", а днем пізніше у лондонському дербі зійдуться "Арсенал" і "Челсі".