Кубок Німеччини: Гол Ярмоленка не врятував «Боруссію» від поразки у матчі з «Баварією»

Команда Ярмоленка поступилась 1:2 і вилетіла з турніру.

У Кубку Німеччини відбулися матчі 1/8 фіналу. У центральному поєдинку цієї стадії «Боруссія» (Дортмунд) поступилася «Баварії» - 1:2. Єдиний гол дортмундців на рахунку Андрія Ярмоленка, повідомляє Укрінформ.

«Баварія» вела в рахунку 2:0 після голів Боатенга і Мюллера. У другому таймі Ярмоленко один м’яч відіграв. Український футболіст відзначився точним ударом головою після подачі від Кагави на 77-й хвилині матчу.

Також на рахунку Ярмоленка нереалізований момент на 35-й хвилині – захисник «Баварії» Алаба виніс м'яч з лінії воріт.

Таким чином, в цьому сезоні у Кубку Німеччини буде новий володар. У фіналі попереднього розіграшу «Боруссія» обіграла «Айнтрахт» (2:1).

Нагадаємо, в 20 зустрічах за «Боруссію» Ярмоленко забив 6 м’ячів і віддав 4 гольові передачі.