Теніс: Світоліна здобула перемогу на виставковому турнірі у Франції

Краща тенісистка України Еліна Світоліна стала переможницею першого розіграшу виставкового турніру "Open Feminine Calvados" у французькому Кані.

У фіналі змагань серед дівчат, які вперше в цьому році проводяться в рамках виставкового турніру, Еліна Світоліна обіграла француженку Одрі Альбі з рахунком 7:5, 6:2. Фінальне протистояння тривало 69 хвилин. Про це повідомляє btu.org.ua

23-річна Альбі, яка в рейтингу WTA займає лише 371-е місце, вчора в півфіналі обіграла свою співвітчизницю Полін Парментьє (WTA 79). В цьому році у фіналі 15-тисячника в Діжоні Одрі була суперницею Анастасії Зарицької, коли тенісистка ще виступала за Україну. Зарицька зазнала прикрої поразки в битві за титул, не зумівши скористатися матчболом на своїй подачі у вирішальній партії.

Нагадаємо, що у півфіналі турніру Світоліна перемогла французьку юніорку Клару Бурель.

Свій виступ у WTA-турі в 2018 році Еліна Світоліна почне на кортах у Брісбені.