"Зоря" обіграла "Шахтар" в останньому матчі 2017 року футбольної Прем'єр-ліги

Фото
На "Славутич-Арені" у Запоріжжі завершився заключний у 2017 році поєдинок чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Луганська "Зоря" на останніх секундах вирвала перемогу у лідера національної першості донецького "Шахиаря" - 2:1, повідомляє Укрінформ.

На гол Івана Петряка, який відкрив рахунок на 65-й хвилині, "Зоря" відповіла влучним ударом бразильського хавбека Сіласа (90+2) та автоголом Богдана Бутка (90+4).

"Шахтар" догравав матч у меншості - на 79-й хвилині червону картку отримав Іван Петряк, на 86-й - Фред, на 90-й - Ярослав Ракицький.

"Зоря" обіграла "Шахтар" в останньому матчі 2017 року / Фото: Смольєнко Дмитро. Укрінформ

Результати інших поєдинків 19-го туру:

"Верес" (Рівне) - "Карпати"  (Львів) - 2:2

голи: Василь Кобін (14-та хвилина), Михайло Сергійчук (28) - Мар'ян Швед (72), Леонід Акулінін (87);

ФК "Маріуполь" - "Сталь" (Кам'янське) - 4:2

голи: Руслан Фомін (34, 67), Андрій Тотовицький (78), Сергій Болбат (82) - Едгар Малакян (26, 87);

"Чорноморець" (Одеса) - "Зірка" (Кропивницький) - 3:3

голи: Олексей Хобленко (43, 90, з пенальті), Фуссені Бамба (57) - Олексій Чичиков (51), Максим Прядун (83, 87);

"Ворскла" (Полтава) - "Олімпік" (Донецьк) - 4:1

голи: Олександр Кобахідзе (10), Олександр Чижов (22), Владислав Кулач (27, з пенальти), В'ячеслав Шарпар (88) - Володимир Прийомов (20);

ФК "Олександрія" - "Динамо" (Київ) - 0:0.

Турнірне становище після 19-ти турів: "Шахтар" - 42 очки, "Динамо" - 39 (18), "Ворскла" - 31, "Зоря" - 27, "Верес" - 26, "Олімпік" - 25, "Маріуполь" - 23 (18), "Олександрія" - 19, "Зірка" - 18, "Чорноморець" - 17, "Карпати" - 15, "Сталь" - 12.