Біатлон: Домрачева виграла у Гохфільцені спринт, Віта Семеренко - четверта

Перемогою Дар'ї Домрачевої з Білорусі завершилася у п'ятницю жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами на другому етапі Кубка світу з біатлону у Гохфільцені (Австрія).

Домрачева із чистою стрільбою випередила срібного призера гонки словачку Анастасію Кузьміну на 22,1 секунди і володаря "бронзи" італійку Доротею Вірер на 30,6 секунди, повідомляє Укрінформ.

Кращою з українських біатлоністок стала Віта Семеренко, яка зупинилася за крок до п'єдесталу (4-те місце) із відставанням від лідера 35,2 секунди.

Валя Семеренко фінішувала із 17-м результатом (відставання 1 хвилина 13,5 секунди - 1 промах). Юлія Джима посіла 20-те місце (1.19,5 - 2), Анастасія Меркушина - 24-те (1.30,1 - 1), Ірина Варвинець - 31-ше (1.49,1 - 1), Олена Підгрушна - 63-тє (2.47,0 - 4). Загалом на старт вийшло 102 учасниці.

У суботу австрійський етап Кубка світу продовжать чоловіча та жіноча гонки переслідування. На неділю заплановано дві естафети - 4х7,5 км у чоловіків і 4х6 км у жінок.