Тренер

Тренер "Боруссії": Тепер ми спробуємо виграти Лігу Європи УЄФА

Головний тренер футболістів дортмундської "Боруссії" Петер Бош прокоментував виліт своєї команди з Ліги чемпіонів.

Тепер, за словами, наставника німецького клубу, його підопічні намагатимуться виграти другий за значимістю континентальний футбольний турнір - Лігу Європи УЄФА, повідомляє Dynamo.kiev.ua

"Наша команда хотіла після зимової перерви продовжити боротьбу e Лізі чемпіонів, проте тепер нам належить показати хороший футбол і спробувати виграти Лігу Європи. На початку матчу з "Реалом" ми не були дуже агресивними, однак у другому таймі "Боруссія" показала свою кращу гру . У нас хороші футболісти, тому "Боруссія" своє ще покаже", - заявив Бош.

Нагадаємо, 6 грудня німецький клуб поступився у столиці Іспанії "Реалу" - 2:3. Дортмундці у групі Н Ліги чемпіонів не перемогли у жодній зустрічі, двічі зіграли внічию, але з двома очками вийшли до 1/16-ї Ліги Європи.

Атакувальний ховбек збірної України Андрій Ярмоленко в цьому матчі вийшов на заміну на 90+1 хвилині.