Українські самбісти вибороли 15 нагород чемпіонату Європи серед кадетів

Фото
Українські борці завоювали 15 нагород чемпіонату Європи серед кадетів, який завершився минулими вихідними у хорватському місті Пореч.

Володарем титулу "чемпіон Європи" у ваговій категорії 66 кг став українець Роман Труш, Про це повідомляє прес-служба Федерації самбо України.

Срібні нагороди здобули Валентина Романович, Софія Бордінська, Богдан Пущенко, Марія Рибачук, Данило Мовчан, Кирило Солоха, Данило Вагієв, Назар Зубков та Руслана Перехрест.

Бронзовими призерами турніру стали Анастасія Краснікова, Євгеній Панич, Георгій Куркоїд, Сніжана Пліш та Маргарита Птушка.

У командному заліку хлопці збірної України посіли друге місце, дівчата — третє. Усього у турнірі взяли участь 168 борців із 18 країн Старого Світу.

Нагадаємо, що  у грудні минулого року в кіпрському Лімасолі Роман Труш став чемпіоном світу.