Футбол: Снігопад завадив дограти матч

Футбол: Снігопад завадив дограти матч "Карпати" - "Олімпік", "Зірка" перемогла "Сталь"

Футболісти кропивницької "Зірки" перемогли вдома кам'янську "Сталь" (1:0) у матчі 18-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'яч на 78-й хвилині забив Іван Цюпа, повідомляє Укрінформ.

Вилучення: Арно Гедж ("Зірка", 33-тя хвилина), Анатолій Ульянов ("Сталь", 76).

Матч у Львові між "Карпатами" та донецьким "Олімпіком" було зупинено через сильний снігопад. Рахунок на табло стадіону "Україна" - 1:1. Голи - Сергей Мякушко (42) - Антон Кравченко (45+3).

У неділю також пройдуть заключні поєдинки туру. Полтавська "Ворскла" зіграє з "Олександрією" (початок о 17.00, транслює "Футбол 1"), а київське "Динамо" - з "Маріуполем" (19.30, "2+2").

Нагадаємо, у суботу лідери чемпіонату - футболісти донецького "Шахтаря" обіграли рівненський "Верес" (2:0).

Голи на ОСК "Металіст" у Харкові записали до свого активу Марлос (49-та хвилина, з пенальті) та Факундо Феррейра (75).

Унічию (1:1) завершився поєдинок між одеським "Чорноморцем" та луганською "Зорею". М'ячі в Одесі забили Олексій Хобленко (71-а хвилина) - у господарів, Олександр Сваток (67) - у луганчан.

У цій грі головний арбітр Віталій Романов із Дніпра показав футболістам 8 жовтих та 3 червоні картки. У одеситів з поля були вилучені Денис Васін (18-та хвилина) та Алассан Н’Діає (76), у "Зорі" -  Руслан Бабенко (33).

Турнірне становище: "Шахтар" - 42 очки (після 18-ти ігор), "Динамо" - 35 (16), "Верес" - 25 (18), "Олімпік" - 25 (17), "Ворскла" - 25 (17), "Зоря" - 24 (18), "Маріуполь" - 20 (16), "Олександрія" - 18 (17), "Зірка" - 17 (18), "Чорноморець" - 16 (18), "Карпати" - 14 (17), "Сталь" - 12 (18).